Zeecontainers
€ 11.172
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 10 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,7 x 2,8 x 2,4 m |
| Valzone | 6,7 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2.5 x 0.8 x 0.7 m |
