4 varianten
op basis van materiaal
Zandbak speelschip
€ 6.243
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 4,0 x 2,4 x 1,7 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 245 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 1,4 x 1,0 m |
