3 varianten
op basis van materiaal
Platform zonder pomp
SKUBBI.906.U
ProductcategorieZand & water
ProductlijnFigura Play City
€ 934
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,1 m |
| Afmetingen | 1,3 x 0,9 x 0,1 m |
| Valzone | 4,3 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan H0.6
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje (004)Artikel: BBI.600.P-004€ 1.824 -
4 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
Tractor met hooiwagen Rood
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje (Rood)Artikel: BBI.503.KP-032€ 9.576
