2 varianten
op basis van materiaal
Plateauwip Dolfijn en Zeehond
€ 1.903
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Veren, Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,9 x 0,9 m |
| Valzone | 4,4 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,4 x 2,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 1.5 x 0.1 x 0.1 m |
