Waterwereld Porto Santo
€ 3.277
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,7 x 1,9 m |
| Valzone | 6,2 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 32,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 0,1 x 0,1 m |
