3 varianten
op basis van materiaal
Waterwereld Sylt
SKUBBI.911.U
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieWaterwereld
ProductlijnFigura Play City
€ 7.280
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 7,2 x 2,2 x 2,0 m |
| Valzone | 10,2 x 5 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Trein wagon Rood
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje (Rood)Artikel: BBI.514.UP-032€ 4.438 -
