2 varianten
op basis van materiaal
2-Persoonswip
€ 1.223
Gecoat aluminium blauw
BBP.010.1A
€ 1.215
Gecoat aluminium zwart
BBP.010.1B
€ 1.215
Gecoat aluminium zwart
BBP.010.1B-061
€ 1.215
Grenen, FSC® gecertificeerd
BBP.010.1G
€ 1.077
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.010.1H
€ 1.153
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.010.1H.050
€ 1.153
RVS
BBP.010.1R
€ 1.223
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,3 x 0,8 m |
| Valzone | 5,0 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
