6 varianten
op basis van materiaal
Dubbele schommel Anti-wrap H2.2
€ 3.534
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,5 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
