4 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.95
€ 3.229
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.020.5AP
€ 3.229
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.020.5AR
€ 5.200
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.020.5BR
€ 5.200
Hardhout met rvs glijbaan
BBP.020.5DR
€ 5.225
Hardhout met rvs glijbaan
BBP.020.5HR
€ 5.225
RVS met glijbaan rvs
BBP.020.5RR
€ 5.282
RVS met glijbaan rvs
BBP.020.5VR
€ 5.282
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,2 x 0,9 x 2,7 m |
| Valzone | 6,7 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 35 kg |
| Grootste onderdeel | 4,2 x 0,6 x 0,8 m m |
