6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
€ 17.274
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,8 x 3,2 x 2,0 m |
| Valzone | 8,8 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
