8 varianten
op basis van glijbaan
Taludglijbaan H1.0
€ 3.051
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,4 x 1,0 x 1,4 m |
| Valzone | 5,0 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
