2 varianten
op basis van materiaal
Dubbele schommel met 2 PZ H2.2
€ 3.032
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 4 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,3 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
