2 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.5
€ 2.651
Gecoat aluminium blauw
BBP.020.3AP
€ 2.732
Gecoat aluminium blauw
BBP.020.3AR
€ 4.072
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.020.3GP
€ 2.651
Grenen met glijbaan rvs
BBP.020.3GR
€ 3.990
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.020.3HP
€ 2.749
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.020.3KP
€ 2.555
Gerecycled kunststof
BBP.020.3KR
€ 3.894
RVS
BBP.020.3RR
€ 4.217
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,3 x 0,9 x 2,2 m |
| Valzone | 5,9 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
