4 varianten
op basis van materiaal
Peuterschommel met bandzitje H1.4
€ 1.097
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,9 x 0,2 x 1,8 m |
| Valzone | 5,3 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
