6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.313.9AR
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnBasic Play
€ 16.766
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,5 x 3,1 m |
| Valzone | 6,9 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
