Speelschip Rijnaak
€ 10.028
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 6,7 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
