2 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Draaien |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,5 x 1,5 x 1,2 m |
| Valzone | Ø 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 117 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,5 x 1,2 m |
