4 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel H2.2
€ 3.483
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,4 x 2,3 m |
| Valzone | 6,5 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
