3 varianten
op basis van materiaal
Vogelnestschommel nest 120cm H2.5
€ 3.416
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 7,2 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
