4 varianten
op basis van materiaal
Dubbele peuterschommel H1.4
€ 2.679
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 3,6 x 0,4 x 1,6 m |
| Valzone | 4,5 x 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 8 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 0,3 x 0,3 m |
