4 varianten
op basis van materiaal
Kabelbaan
SKUBBP.055.1A
ProductcategorieKabelbanen
ProductlijnBasic Play
€ 10.850
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Kabelbaan, Slingeren |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 20,0 x 0,8 x 3,8 m |
| Valzone | 17,7 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 20,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.360.1AP€ 17.274 -
3 varianten op basis van materiaal
