6 varianten
op basis van materiaal
Enkele schommel AW Jumbo zit H2.2
SKUBBP.035.7G
ProductcategorieSchommels
ProductlijnBasic Play
€ 2.270
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,3 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 2,8 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 0,1 x 0,1 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal