3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.882
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,4 x 2,4 m |
| Valzone | 7,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
