2 varianten
op basis van materiaal
Vijfhoek schommel H2.2
€ 5.376
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 5,3 x 5,0 x 2,4 m |
| Valzone | 10,5 x 10,0 m |
| Obstakelvrije zone | 11,4 x 10,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 12 kg |
| Grootste onderdeel | 2,9 x 0,2 x 0,2 m |
