4 varianten
op basis van materiaal
Hangmat
€ 2.935
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,4 x 0,7 x 1,0 m |
| Valzone | 5,1 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 7 kg |
| Grootste onderdeel | 1.8 x 0.2 x 0.2 m |
