8 varianten
op basis van materiaal
Dubbele reuzenschommel H4.2
€ 3.292
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 4,5 x 2,5 x 4,2 m |
| Valzone | 9,8 x 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 22 kg |
| Grootste onderdeel | 5,3 x 0,3 x 0,3 m |
