9 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel nest 100cm AW H2.1
€ 6.416
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 6,4 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,1 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,1 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 17 kg |
| Grootste onderdeel | 2.9 x 0.3 x 0.3 m |
