3 varianten
op basis van materiaal
Duikel hexagon
€ 3.064
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,6 x 1,8 m |
| Valzone | 6,1 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
