Balansbalk solo
€ 276
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,3 x 0,1 x 0,3 m |
| Valzone | 5,3 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 276
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,3 x 0,1 x 0,3 m |
| Valzone | 5,3 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |