4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.651
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 1,5 x 3,1 m |
| Valzone | 8,1 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
