2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.315
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,1 x 5,6 x 2,5 m |
| Valzone | 8,8 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 9,8 x 7,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 108 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 0,6 x 1,0 m |
