2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.313.2GP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnBasic Play
€ 14.873
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6 x 3,4 x 2,4 m |
| Valzone | 6,4 x 8,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
