6 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk solo
€ 519
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,1 x 0,3 m |
| Valzone | 6,1 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
