Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Draaien |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,2 x 1,2 x 1,4 m |
| Valzone | Ø 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 278 kg |
| Grootste onderdeel | 1,25 x 1,25 x 1,4 m |
