Kabelbaan Flyer Talud
SKUBBP.055.3A
ProductcategorieKabelbanen
Sub productcategorieKabelbaan talud
ProductlijnBasic Play
€ 9.689
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Kabelbaan, Klimmen, Slingeren |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 20,0 x 0,3 x 3,8 m |
| Valzone | 17,7 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 20,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
8 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
