2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 18.463
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,0 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
