3 varianten
op basis van materiaal
Vogelnestschommel nest 120 AW H2.5
SKUBBP.034.8A
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieVogelnestschommel
ProductlijnBasic Play
€ 4.453
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 6,8 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
