Combinatietoestel
€ 15.385
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,2 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
