3 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 8 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Slingeren |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,5 x 0,9 x 3,1 m |
| Valzone | 9,6 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 35 kg |
| Grootste onderdeel | 4.9 x 0.5 x 0.1 m |
