3 varianten
op basis van materiaal
Klimkubus
€ 5.308
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,7 x 2,4 m |
| Valzone | 5,5 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
