6 varianten
op basis van materiaal
Klimrek dubbel
SKUBBP.071.3H
ProductcategorieKlimtoestellen
ProductlijnBasic Play
€ 1.752
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Fitnessen, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,1 x 2,4 m |
| Valzone | 4,9 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten
-
6 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
