3 varianten
op basis van materiaal
Watertappunt onder maaiveld
SKUBBP.092.2R
ProductcategorieZand & water
ProductlijnBasic Play
€ 596
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,2 x 0,1 x 1,2 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 3,2 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 11,2 kg |
| Grootste onderdeel | 1,9 x 0,1 x 0,1 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
