2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.390
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,6 x 2,5 m |
| Valzone | 5,9 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 98 kg |
| Grootste onderdeel | 2.9 x 2.9 x 0.9 m |
