Combinatietoestel Ametrien
€ 13.818
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.112.8BP
€ 13.999
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.112.8BR
€ 16.316
Gecoat metaal
BBP.112.8BR-01
€ 17.183
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.112.8UP
€ 13.818
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.112.8UR
€ 16.135
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.112.8UR-032
€ 16.146
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,1 x 2,2 x 4,0 m |
| Valzone | 8,0 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
