5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Fluoriet
€ 7.037
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.113.3BP
€ 7.037
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.113.3BR
€ 8.754
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.113.3UP
€ 6.341
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.113.3UP-052
€ 6.332
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.113.3UR
€ 8.058
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,5 x 3,5 m |
| Valzone | 5,8 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 0.9 x 0.8 m |
