5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Carneool
SKUBBP.113.8AR
ProductcategorieCombinatietoestellen
ProductlijnROCKS
€ 15.124
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,3 x 2,7 x 3,5 m |
| Valzone | 7,8 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
6 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Peridoot
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.412.6BP€ 27.887 -
2 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Aquamarijn
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.112.7BP€ 12.266 -
5 varianten op basis van materiaal
