4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Labradoriet
€ 120.023
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 16,4 x 12,9 x 5,0 m |
| Valzone | 19,2 x 15,6 m |
| Obstakelvrije zone | 19,5 x 16,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 160 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 1,5 x 4,6 m |
