3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Carneool
€ 13.755
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,2 x 2,2 x 4,0 m |
| Valzone | 7,8 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,7 x 0,8 m |
