Combinatietoestel Topaas
€ 29.038
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,1 x 6,0 x 3,5 m |
| Valzone | 10,1 x 8,9 |
| Obstakelvrije zone | 10,1 x 8,9 |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 220 kg |
| Grootste onderdeel | 4,2 x 1,1 x 1,1 m |
