4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Aventurijn
€ 6.775
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,5 x 3,5 m |
| Valzone | 5,8 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
